reprocentrum

Vybudujte svoje reprocentrum tak, aby sa prispôsobilo novým spôsobom práce

Reprocentrum

Požiadavky na tlač sa menia - dopyt po digitálnej tlači a dokonalejších tlačových aplikáciách vytvára tlak na organizácie aj profesionálne tlačiarne. Potreba miestnych a rýchlo dostupných tlačových služieb nebola nikdy väčšia. Zároveň sa zvyšuje konkurencia a na programe dňa je produktivita, efektívnosť a kvalita. 
V tomto meniacom sa svete si organizácie uvedomujú hodnotu, ktorú môžu centrálne reprografické oddelenia (CRD) priniesť do kritických obchodných procesov. Zavedenie digitálnych dokumentových služieb, riešenie potrieb vzdialených pracovníkov a efektívne spracovanie pošty a komunikácie so zákazníkmi sú nevyhnutné na zabezpečenie budúcnosti vašej prevádzky.
S tímom odborníkov v odbore a oceňovaným portfóliom vám spoločnosť Ricoh pomôže urýchliť transformáciu vášho reprezentačného centra na komunikačné centrum. Okrem toho, že sa staráme o rast marketingovej a propagačnej tlače, dokážeme spravovať zmiešanú papierovú a digitálnu komunikáciu.
 
Môžeme vás viesť k identifikácii nových obchodných príležitostí na rozšírenie služieb, generovanie nových zdrojov príjmov alebo úspory nákladov na tlač a dodávateľské služby na zabezpečenie budúcich investícií.

Riešenia a služby

Čiernobiele tlačiarne

areo

Zvýšenie výkonu tlače na vyžiadanie

Mnohé reprocentrá sa stále spoliehajú na základnú čiernobielu tlač. Tie však nemajú dostatočnú produktivitu a pokročilé dokončovacie funkcie potrebné na uspokojenie dnešného dopytu.
 
Naše tlačiarne ponúkajú spoľahlivosť potrebnú na každodennú produkciu čiernobielych dokumentov na požiadanie a zároveň možnosť automatizovať komplexné dokončovacie práce vďaka niekoľkým možnostiam inline dokončovania dokumentov, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke.
Zoznámte sa s našimi digitálnymi hárkovými tlačiarňami

Štvorfarebné alebo päťfarebné tlačiarne

areo

Získajte si pozornosť vynikajúcou kvalitou tlače a novými aplikáciami

Na niektoré tlačové úlohy stačí štvorfarebná tlač, ale pri päťfarebnej tlači sú kreatívne možnosti nekonečné.   
 
Náš uznávaný rad farebných tlačiarní ponúka špičkovú kvalitu farieb od základnej tlače na počkanie až po vysokorýchlostnú produkciu, pričom všetky ponúkajú malé rozmery, širokú manipuláciu s médiami a maximálnu produktivitu - bez ohľadu na požiadavky alebo použitie. V prípade našich vlajkových produktov pre stredne veľkú produkciu sme ešte o farbu lepší - ponúkame možnosť päťfarebnej tlače s viacerými možnosťami tonerov, ako je biela, číra, neónovo ružová, fluorescenčná žltá a dokonca zlatá a strieborná.
Zoznámte sa s našimi digitálnymi hárkovými tlačiarňami

Softvér a riešenia workflow

areo

Softvérové riešenia, ktoré vás posunú na vyššiu úroveň služieb zákazníkom a efektivity

Naše široké portfólio softvérových riešení pre správu výroby a výstupov vám pomôže dosiahnuť obchodný úspech tým, že vás spojí s používateľmi v kancelárii alebo doma, umožní online objednávanie a automatizuje pracovné postupy.
 
Pomôžeme vám zvýšiť produkciu a znížiť náklady vytvorením automatizovaných pracovných postupov, ktoré vám pomôžu sledovať a spravovať tlačové úlohy na viacerých tlačiarňach.   
 
Na zvýšenie príťažlivosti pre vašich zákazníkov máme tiež celý rad riešení na podporu personalizácie a cieleného marketingu, ako aj na vytváranie výkonných pracovných postupov na optimalizáciu procesov zasielania.  
 
V kritických dokumentových a transakčných produkčných prostrediach môžeme pomôcť aj s integráciou systémov, transformáciou dokumentov alebo údajov, ako aj s pracovnými postupmi, ktoré zabezpečujú súlad s požiadavkami a bezpečnosť údajov.
Zoznámte sa so softvérom produkčnej tlače

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás