Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Ricoh a golf

Women’s British Open

Ricoh Women´s British Open je jedným z piatich najvýznamnejších ženských golfových turnajov a jedných z dvoch turnajov mimo USA. Od svojho vzniku podujatie chrlí zoznam víťaziek, ktorý sa podobá medzinárodnému „kto je kto“ v ženskom golfe. 

V roku 2016 oslávil Ricoh Women´s British Open 40. výročie a bol to 10. ročník, ktorý sponzoroval Ricoh. Tento rok sa šampionát organizoval vo Woburn Golf Club blízko Milton Keynes v Buckinghamshire. Ariya Jutunugarn z Thajska získala svoje prvé víťazstvo na najvýznamnejšom podujatí a štvrté víťazstvo v roku 2016, čím sa dostala na druhé miesto v hodnotení Rolex World Ranking. 

Pred rekordným množstvom divákov Ariya porazila konkurenciu, či už to bola Mirim Lee z Kórey, ktorá vo štvrtok vytvorila rekord 62, alebo minulé víťazky Ricoh Women´s British Open, ako sú Mo Martin a Stacey Lewis, a zdvihla nad hlavu trofej so skóre -16 pod par. 

Woburn hostil Women British Open deväťkrát od roku 1984. Toto je prvýkrát od roku 1999, kedy sa tu šampionát uskutočnil. Šampionát v roku 2016 bol zorganizovaný na ihrisku Marquess po prvýkrát. Predchádzajúce víťazky na ploche známeho parku zahŕňajú Karrie Webb, Helen Alfredsson a Liselotte Neumann.

Charley Hull – ambasádorka značky Ricoh

V spoločnosti Ricoh sme vždy verili, že budúce hviezdy je potrebné podporovať už dnes. Ricoh je neuveriteľne hrdý na to, že podporuje Charley Hull. Napriek tomu, že má iba 20 rokov, má už Charley za sebou významný úspech na Tour, vyhrala titul v Maroku a v roku 2013 bola tiež zvolená za celkovo najmladšiu hráčku po víťazstve na Solheim Cup. 

V 2016 k tomu pridala najlepšie umiestnenie v kariére na svetovom podujatí s umiestnením skokana roka na ANA Inspiration Championship

Rozmýšľame o zajtrajšku každý deň

V roku 2011 Ricoh uviedol na trh inovatívny a ocenený program optimalizácie udržateľnosti na podujatí Ricoh Women´s British Open. 

V súčasnosti pokračuje program prebiehajúcej zelenej iniciatívy pre zajtrajšok Green Initiative For Tomorrow (GIFT), ktorý sa zameriava na spoločné predstavy a činnosť hráčov, divákov a fanúšikov podporou zmeny ich dennej rutiny. Výsledkom je znížená uhlíková stopa a udržateľnejšia budúcnosť pre každého.


Ricoh tennis sponsorships

Tenis

Svetový pohár ATP predstavuje najlepšie výkony, ktoré tenis ponúka. Zistite viac o turnajoch, ktoré Ricoh podporuje tento rok.