Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Program Printed Memories spoločnosti Ricoh

Súčasťou nášho záväzku mať pozitívny dopad na mestá a obce, kde pôsobíme, sme spustili program „Printed Memories“, pričom ide o program realizovaný s naším partnerom, organizáciou Alzheimer’s Research, poprednou celosvetovou charitatívnou organizáciou zameranou na výskum, ktorá pracuje na nájdení riešenia na boj s demenciou.

Program sa zameriava na vytvorenie pozitívneho dopadu prostredníctvom dobrovoľníctva, získavania financií a zvyšovania informovanosti o chorobe, ktorá je jednou z hlavných príčin úmrtí v Európe. V roku 2019 sa viac ako 1 000 zamestnancov zúčastnilo na osobných alebo firemných charitatívnych aktivitách. Od začiatku nášho partnerstva v roku 2017 sme pre charitu získali viac ako 500 000 GBP, ktoré pomohli financovať životne dôležitý výskum a podporili rodiny, priateľov a ľudí postihnutých demenciou.


Nástroj na digitálne pohľadnice programu Printed Memories

Nástroj Digitálna pohľadnica s tlačenými spomienkami predstavuje jednoduchý spôsob, ako pomôcť rodinám a priateľom zostať v kontakte v čase odlúčenosti a izolácie.

Nápad vytvorenia nástroja pre program Vytlačené spomienky sa zrodil z konceptu „terapie spomínaním“: výskum uvádza, že fotografie zo života osoby môžu znamenať silné spomienky a môžu pomôcť spojiť ľudí s demenciou s rodinou a priateľmi.

Pomocou vlastného softvéru a technológií sme uviedli nástroj na tvorbu digitálnych pohľadníc, ktorý je dostupný pre každého a je vo viacerých jazykoch.

Používatelia môžu jednoducho nahrať fotografiu na platformy Printed Memories zo svojho počítača, smartfónu alebo iného zariadenia. TPotom môže napísať osobnú správu; nástroj následne skonvertuje fotografiu na pohľadnicu, ktorá sa zašle priamo príjemcovi kdekoľvek v Európe. Príspevok vo výške 1 £ za každé spracovanie ide organizácii na výskum Alzheimerovej choroby Alzheimer’s Research.

Ak potrebujete viac informácií alebo chcete zaslať pohľadnicu, navštívte: www.printed-memories.com

Film Dementia Uncovered so Simonom Peggom

Mnoho ľudí si neuvedomuje, že demenciu spôsobuje ochorenie mozgu, a že nejde len o nezvrátiteľnú súčasť života v staršom veku.

Spoločnosť Ricoh spolu s hercom Simonom Peggom a organizáciou na výskum Alzheimerovej choroby Alzheimer's Research vytvorili video, ktoré divákom vizuálne ukazuje dopad Alzheimerovej choroby na mozog. Film pomocou reálnych anonymných údajov z MRI snímok mozgu a našej 3D tlače ukazuje fyzický rozdiel medzi zdravým mozgom a mozgom postihnutým Alzheimerovou chorobou.

Viac informácií nájdete na vyhradenej stránke: https://www.alzheimersresearchuk.org/dementiauncovered 


Príbeh partnerstva spoločnosti Ricoh s organizáciou Alzheimer’s Research

Sme hrdí na užitočné partnerstvo s organizáciou Alzheimer’s Research. Pozrite si tento film a získajte lepší prehľad o našom programe Printed Memories a nástroji na digitálne pohľadnice – od vytvorenia prispôsobených pohľadníc po tlač v najmodernejšom zariadení spoločnosti Ricoh v britskom Telforde. 

V tomto filme sú aj scény z natáčania filmu Dementia Uncovered a tlače 3D mozgov spoločnosťou Ricoh na lepšiu vizualizáciu dopadu demencie na mozog.