Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Future of print


Tlač bola vždy vnímaná len ako biela škatuľa v rohu kancelárie. Vnímanie sa s vývinom technológií tlače veľmi rýchlo mení a tlač sa stáva základnou súčasťou procesov výroby a produkcie. Spoločnosti z oblasti zdravotnej starostlivosti a farmácie vyrábajú pomocou 3D tlače protézy končatín pre konkrétnych pacientov. V oblasti maloobchodu dodávatelia vyrábajú obuv a tlačia dizajny na požiadavku, čím znižujú zbytočné zásoby na sklade. V oblasti vzdelávania si môžu študenti kupovať prispôsobené učebnice, čo znižuje náklady a zlepšuje učenie.
 
Nová štúdia spoločnosti Ricoh Europe, realizovaná spoločnosťou Coleman Parkes skúma, ako nové technológie tlače pomáhajú pretvárať priemyselné odvetvia a otvárajú nové príležitosti firmám po celom kontinente.
 
Prieskum prebehol v máji 2018 a zúčastnilo sa ho 3150 respondentov z firiem všetkých veľkostí z Rakúska, Belgicka, Luxemburska, Českej republiky, Dánska, Fínska, Francúzska, Nemecka, Maďarska, Talianska, Holandska, Nórska, Poľska, Portugalska, Ruska, Slovenska, Južnej Afriky, Španielska, Švédska, Švajčiarska, Turecka, Spojeného kráľovstva a Írska.

Pre riaditeľov európskych firiem je tlač stredobodom pozornosti pre podporu inovácií a agility

Pre riaditeľov európskych firiem je tlač stredobodom pozornosti pre podporu inovácií a agility

Riaditelia firiem musia prehodnotiť, akú úlohu zohráva tlač v ich organizácii. Tlač sa zásadným spôsobom presunula do popredia, 69 % riaditeľov verí, že tlač umožní vitálne zisky a 67 % ju používa na zaistenie konkurenčnej odlišnosti. 

Nové možnosti tlače ponúkajú základy pre strategickú agilitu a inovačné zlepšenia. 39 % začalo využívať nové technológie tlače kvôli umelej inteligencii a automatizácii.

Prečítajte si celý článok


Nové tlačové technológie prinesú revolúciu v sektore zdravotnej starostlivosti

Nové tlačové technológie prinesú revolúciu v sektore zdravotnej starostlivosti

Väčšina expertov z oblasti zdravotnej starostlivosti využíva nové technológie tlače ako pomôcku na zlepšenie presnej diagnostiky a zníženie úmrtnosti.
Inovácie tlače využívajú aj na rýchlu výrobu prispôsobených implantátov a protéz, čo vedie k skrátenému pobytu pacientov v nemocnici.

Prečítajte si celý článok


Digitálna výroba a 3D tlač sú novými zručnosťami

Digitálna výroba a 3D tlač sú novými zručnosťami

Väčšina vedúcich pracovníkov z oblasti vysokoškolského vzdelávania uvádza, že nové zručnosti získané používaním technológií, ako je digitálna výroba a 3D tlač, sú rozhodujúce pre úspech pri vzdelávaní a príprave študentov na vstup na pracovný trh. 

66 % hovorí, že investovanie do novej technológie tlače je kľúčovou cestou na prilákanie nových študentov a zvýšenie jejich spokojnosti.

Prečítajte si celý článok


Zavedenie nových tlačových technológií na využitie zmien v požiadavkách zákazníkov

Zavedenie nových tlačových technológií na využitie zmien v požiadavkách zákazníkov

Odvetvie finančných služieb v súčasnosti prechádza masívnymi zmenami. Zavedené banky v celej Európe prechádzajú na prístup preferujúci digitalizáciu, aby udržali krok s novými konkurentami a začínajúcimi spoločnosťami. 

83 % lídrov z odvetvia finančných služieb verí, že očakávania zákazníkov smerujúce k bezpapierovej interakcii a prispôsobenému bankovníctvu budú pre odvetvie výzvou a používanie nových technológií tlače budú nevyhnutné pre zvýšenie agility a schopnosti uspokojiť tieto požiadavky.

Prečítajte si celý článok


Maloobchodníci sa prikláňajú k tlači s cieľom prispôsobiť výrobky a urýchliť dodanie

Maloobchodníci sa prikláňajú k tlači s cieľom prispôsobiť výrobky a urýchliť dodanie

V boji o udržanie zákazníkov musia maloobchodníci rýchlo predvídať a prispôsobiť sa meniacim sa spotrebiteľským preferenciám. 

84 % lídrov firiem uvádza, že zákazníci požadujú kratšie časy dodania, a 74 % uvádza nárast potreby prispôsobených výrobkov, pričom nové technológie tlače ponúkajú najlepšie riešenie na dosiahnutie konkurenčnej výhody. Konkrétne 3D tlač a tlač na zákazku umožňujú maloobchodníkom efektívnejšie plniť objednávky, a to prepojením digitálnych a fyzických objektov.

Prečítajte si celý článok


Maximálne využitie tlače, aby ste s menej prostriedkami urobili viac

Maximálne využitie tlače, aby ste s menej prostriedkami urobili viac

Stále väčší počet malých a stredných podnikov prehodnocuje svoj vzťah k tlači. 3D tlač a iné formy nových technológií tlače umožňujú prekonať mnoho prekážok, ktoré predtým stáli na ceste stúpania a rastu.
Kvôli zníženiu nákladov na skladovanie, rýchlejšiemu reagovaniu na potreby zákazníkov a eliminovaniu problémov s dodávateľmi a expedovaním už 44 % malých a stredných podnikov využíva technológiu 3D tlače a 30 % plánuje v priebehu dvoch rokov svoje investície.

Prečítajte si celý článok