Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Zamestnanci malých firiem sa obávajú, že prídu o možnosť kombinovanej práce

Traja z piatich zamestnancov malých firiem predpokladajú, že po uvoľnení obmedzení v súvislosti s Covid-19 budú pracovať prevažne v kancelárii kvôli vysokej úrovni administratívnych a papierových procesov
Small business workers fear missing out on the hybrid work opportunity

Ricoh Europe, Londýn, 22. júl 2021 - Zamestnanci malých firiem naprieč celou Európou sa obávajú, že budú nútení vrátiť sa do kancelárie, pretože sa pri práci na diaľku nedokážu sústrediť na zákaznícke skúsenosti alebo rozvíjanie spoločnosti.

Takmer polovica (45%) tvrdí, že by boli produktívnejší, keby neboli natoľko zaťažovaní administratívou. Ťažkopádne a tradičné spôsoby práce bránia malým firmám dosiahnuť silnejšiu spodnú hranicu, pričom zamestnanci majú menej alebo obmedzený čas na ďalší predaj alebo navrhovanie nových obchodných modelov. A kým zamestnancom unikajú takéto príležitosti, svoju tvorivosť, motiváciu a pracovnú spokojnosť ubíjajú vykonávaním nevyhnutných úmorných a všedných úloh.

Podľa spozorovaných požiadaviek zamestnancov je hlavnou hnacou silou k ich návratu do kancelárie miera pracovnej záťaže, ktorá rastie kvôli nedostatku nástrojov na podporu prínosnejších úloh pri práci na diaľku a nepostačujúcim investíciám do automatizovaných procesov. Dvaja z piatich (40%) zamestnancov majú pri práci na diaľku ťažkosti s prístupom k poznatkom a informáciám z podnikových systémov, potrebných na poskytovanie lepších služieb klientom, čím sa obmedzujú rýchle, pohodlné a osobné služby, vďaka ktorým sú malé firmy známe. Toto by mohlo hrať do kariet väčším konkurentom, ktorých zamestnanci majú zvyčajne k dispozícii ľahší prístup k údajom nevyhnutných na optimalizáciu zákazníckej skúsenosti. Polovica respondentov prieskumu (51%) verí, že automatizované procesy sú skutočnou odpoveďou. Okrem zlepšenia pracovných skúseností by to podporilo úsilie udržať si špičkové talenty, ako sú napríklad predajcovia, ktorí sú často tvárou spoločnosti. V skutočnosti každý štvrtý (25%) uvažuje o prechode k zamestnávateľovi, ktorý má lepšie vybavenie pre prácu na diaľku. Automatizácia kľúčových procesov by zároveň podporila ich úsilie o zvýšenie lojality zákazníkov a upevnila postavenie malých firiem ako digitálne zdatnejších subjektov.

David Mills, generálny riaditeľ spoločnosti Ricoh Europe, hovorí: „Malé firmy nemusia mať rozpočet či dokonca potrebu úplne meniť svoje technologické zázemie. Ale aj skromné investície, ako napríklad umožniť tímom prístup k súborom na diaľku, môžu mať významné a okamžité účinky. Aj keď nie vlastnou chybou mnoho malých firiem nemá dostatočné znalosti nutné na efektívnu automatizáciu procesov pre dosiahnutie zásadnej úspory nákladov. Nájdenie spoľahlivej podpory v tomto smere by mohlo vytvoriť ten zásadný okamih pri položení základov pevného trvalého rastu do digitálneho veku.“

Kliknite sem a zistite, ako môže spoločnosť Ricoh pomôcť podporiť vašich zamestnancov a zlepšiť zákaznícku skúsenosť.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159