Vďaka technológii Pro™ VC70000 od spoločnosti Ricoh rozširuje Paragon možnosti tlače typu Direct Mail
26.01.2021

Vďaka technológii Pro™ VC70000 od spoločnosti Ricoh rozširuje Paragon možnosti tlače typu Direct Mail

Ricoh Europe, Londýn, 26. január 2021 – investovaním do vysokorýchlostného farebného atramentového zariadenia Ricoh Pro™ VC70000 rozšírila spoločnosť Paragon Customer Communications, najväčší britský producent tlačených materiálov pre priamy marketing, svoje možnosti tlače typu Direct Mail na natierané médiá.

Paragon expands direct mail capabilities with Ricoh Pro™ VC70000 technology
Dave Phillips, riaditeľ závodu Paragon Customer Communications so zariadením Ricoh Pro VC70000
Nová tlačiareň sa pripojí k dvom existujúcim tlačiarňam Pro™ VC60000 v závode vo východnom Londýne, a tak rozšíri možnosti spoločnosti Paragon produkovať v ofsetovej kvalite tlač typu Direct Mail, finančných správ, ako sú dôchodkové programy sporenia, ako aj listín a popisných štítkov. Na podporu plynulejšej správy tlače na viacerých zariadeniach spoločnosť Paragon tiež implementovala softvér RICOH Process Director™.
Investícia nadväzuje na záväzok spoločnosti Paragon inovovať technológiu a nasleduje po inštalácii prvého zariadenia kontinuálnej tlače Ricoh Pro™ V20100 v Európe spred 18 mesiacov, ktoré bolo vybrané pre rozšírenie služieb publikačnej činnosti - Book on Demand. Zariadenie Pro VC70000 ponúka širokú škálu možností tlače, čo zahŕňa aj lepenú väzbu a personalizáciu obsahu kníh aj ich jednotlivých častí. Obálky sa vyrábajú na nedávno pridanej farebnej hárkovej tlačiarni Ricoh Pro™ C9210.
Clive Stringer, riaditeľ Odboru kontinuálnej tlače a high-end softvérových riešení spoločnosti Ricoh Europe vraví: „Sme hrdí na to, že so spoločnosťou Paragon môžeme spolupracovať na ďalšom postupe v jej stratégii rozvoja. Máme dlhoročný vzťah a spoločnosť Paragon bola medzi prvými firmami, ktoré si pred desiatimi rokmi osvojili technológiu atramentových tlačiarní Ricoh. Zariadenie Pro VC70000 urýchli prechod z ofsetovej tlače na digitálnu a umožní tak spoločnosti získať náskok pred ostatnými a ušetriť až 40% nákladov na papier.“
Dave Phillips, riaditeľ závodu Paragon Customer Communications, poznamenáva: „Naša najnovšia investícia do spoločnosti Ricoh nám umožní spestriť ponuku našich produktov. Vážime si vklad spoločnosti Ricoh do nášho podnikania tak z hľadiska technológie, ako aj partnera pri rozvoji nového biznisu.“
Viac informácií nájdete na www.ricoh.sk.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá: 

Monika Pravdová

Marketing Executive

RICOH Slovakia s.r.o.

E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk

Mobile: +421 948 461 159

www.facebook.com/RicohSlovakia/

https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/

https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/

www.ricoh.sk