Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Uplatňovanie rovnosti a Medzinárodný deň žien

Nicola Downing, generálna riaditeľka, Ricoh Europe

Ricoh Europe, Londýn, 21. februára 2023 - Hovorí sa, že každá oslava potrebuje tému. Vzhľadom na to, že Medzinárodný deň žien je oslavou sociálnych, ekonomických a kultúrnych úspechov, som rada, že nie je výnimkou z pravidla.

Uplatňovanie rovnosti a Medzinárodný deň žien

Témou tohtoročného sviatku je #EmbraceEquity (#UplatnujteRovnost) - výzva na vytvorenie skutočne inkluzívneho sveta. Na rozdiel od predchádzajúcich rokov si táto téma vyžaduje vysvetlenie. Rovnosť znamená, že každý jednotlivec alebo skupina ľudí má rovnaké zdroje alebo príležitosti. Rovnosť uznáva, že každý človek sa ocitá v odlišných podmienkach a sú mu k dispozícii presne také zdroje a príležitosti, ktoré sú potrebné na dosiahnutie rovnakého výsledku. Stručne povedané, rovnosť je cieľ, spravodlivosť je prostriedok na jeho dosiahnutie. Spravodlivosť môžeme zabezpečiť len prostredníctvom procesu rovnosti.

Otázka, ktorú si vedenie spoločnosti musí ďalej položiť, znie: Majú všetci kolegovia k dispozícii prostredie, vybavenie a zdroje špecifické pre úspech? To sa nemôže začať a skončiť prispôsobeným kancelárskym nábytkom a možnosťou pracovať na diaľku. Tieto možnosti sú síce vítané, ale sú čiastkové v porovnaní so spektrom individuálnych úprav potrebných na vytvorenie spravodlivých a férových podmienok.

Spoločnosť Ricoh Europe počas celého roka realizuje množstvo iniciatív a programov na podporu rodovej rovnosti a posilnenia postavenia žien na pracovisku. Patrí sem napr.:
  • Fórum ženského líderstva v regióne EMEA, ktorého cieľom je rozvíjanie kontaktov a napomáhanie spolupráce
  • Poradný výbor pre rozmanitosť a začlenenie, ktorý poskytuje poradenstvo predstavenstvu v oblasti osvedčených postupov a aktuálneho výhľadu
  • Program líderstva žien zameraný na budovanie efektívnej spolupráce s budúcimi líderkami firiem
  • Program mentoringu žien, ktorého cieľom je podpora rozvoja osobných zručností mentoriek a zároveň podpora zdieľania skúseností a názorov s mentormi (mužmi aj ženami)
  • Podporná politika materskej a otcovskej dovolenky

V centre našej obchodnej stratégie sú aj ciele trvalo udržateľného rozvoja OSN (SDG) vrátane cieľa SDG č. 5 "dosiahnuť rodovú rovnosť a posilniť postavenie všetkých žien a dievčat".

Nedávnym významným úspechom pre nás osobne bolo to, že sa až 17 našich talentovaných kolegýň dostalo do finále súťaže Women in Sales Awards (Europe). Nadšenie a odhodlanie, ktoré preukázali od začiatku až do konca, bolo fenomenálne - rovnako ako skutočnosť, že zastúpenie spoločnosti Ricoh v ocenení predstavovalo 10 % všetkých finalistiek!

Bez ohľadu na veľkosť a pôsobnosť spoločnosti, v ktorej pracujete, podieľajte sa na tom, aby každý mal k dispozícii to, čo potrebuje na dosiahnutie úspechu. Vyzývam vás, aby ste tento Medzinárodný deň žien využili na podporu rovnoprávnosti a pomohli vytvoriť pevnejšie základy pre spravodlivejšiu budúcnosť.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159