Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Spoločnosť Ricoh na virtuálnom podujatí Innovate prezentovala ďalší vývoj v oblasti digitálnej tlače na textil a inšpirovala poskytovateľov tlačových služieb

Ricoh Europe, Londýn, 12. november 2021- Ricoh predstavil ďalšie pokroky vo vývoji digitálnej tlače na textil a budúce inovácie na virtuálnom podujatí Innovate v termíne od 25. do 29. októbra.
Spoločnosť Ricoh, sponzor podujatia Innovate 2021, predstavila pokroky v oblasti digitálnej tlače.
Innovate 2021 sponsor Ricoh will showcase digital textile printing evolution.

Návštevníci virtuálnej, 24-hodinovej, päťdňovej akcie sponzorovanej spoločnosťou Ricoh sa dozvedeli o rozširovaní portfólia digitálnych textilných výrobných systémov Ricoh, ktoré umožňujú inovátorom tlače rozšíriť svoju ponuku a zvýšiť zisk. Stánok spoločnosti Ricoh ponúkol viaceré ukážky produktov inovatívnej technológie, súbor vzdelávacích a inšpiratívnych videí a celý rad kreatívnych aplikácií. Bolo možné rezervovať si osobné stretnutia a k dispozícii bol tiež živý chat poskytujúci rýchle odpovede na otázky.

K hlavným ťahákom šou patrila tlačiareň Ri 1000 pre priamu tlač na textil (Direct to Garment - DTG), ktorá teraz ponúka možnosti tlače pomocou transferového filmu a nového režimu Print Mode White. Tento režim je doplnením pre tradičnú DTG tlač. Táto technológia ponúka rýchly a jednoduchý proces, ktorý za krátky čas a za dostupnú cenu dosahuje nesmierne kreatívne výsledky. Prostredníctvom technológie prenosu tepla sa podľa predtlačených návrhov obrázky potiahnuté fóliou pridajú na vopred upravené textílie. Návrhy môžu byť vopred vyrobené a uložené ako transferový film Ready-to-Go pre rýchle použitie na bavlne, syntetických vláknach a mnohých ďalších materiáloch.

K výhodám tlače pomocou transferového filmu patrí práca s materiálmi, ktoré nie sú vhodné pre DTG ako vodovzdorné povrchy napríklad koža a nylon. Vďaka svojej vysokej stálosti v náročných pracích cykloch je jeho použitie ideálne pre syntetické športové dresy a pracovné oblečenie. 

Počas podujatia spoločnosť Ricoh tiež predviedla kvalitu a univerzálnosť svojich ďalších zariadení rady DTG. To zahŕňa kompaktnú tlačiareň Ri 100, vďaka ktorej je tlač jedinečného trička alebo tašky jednoduchá. Priestor dostal aj model Ri 2000 a predviedol schopnosť podávať nekompromisne vysoký výkon, inovatívne funkcie a svoju bezkonkurenčnú hodnotu.

Spoločnosť Ricoh využila podujatie aj na uvedenie svojich nových DTG atramentov. Tie vyhovujú štandardom certifikácie GOTS 6.0 (Global Organic Textile Standard) a spĺňajú celosvetovo uznávané požiadavky na organické textílie, čím rozširujú možnosti uplatnenia na trhu.

Účastníci akcie sa dozvedeli, ako systémy riešia kľúčové problémy v textilnej komunite vrátane:

  • Zákazkovej tlače pri dodaní na presný čas s cieľom dosiahnuť kratšie skladovanie a menej odpadu
  • Premiestňovania výroby odevov kvôli zníženiu emisií
  • Digitálnej krátkodobej produkcie ako udržateľnej alternatívy k tradičnej dlhodobej analógovej výrobe

Spoločnosť Ricoh tiež priniesla novinku ohľadom svojho nového centra TCC (Textile Competence Centre), ktoré sa nachádza pri letisku vo Frankfurte. Okrem kompletného portfólia digitálnej textilnej výroby spoločnosti Ricoh centrum poskytuje priestor pre demonštráciu softvérových riešení, ako je napríklad ColorGATE RIP s 36-sekundovým cyklom pre personalizované odevy.

Axel Stuhlreiter, šéf oddelenia Textil Solutions, Graphic Communications Group, Ricoh Europe, komentoval: „Sme poctení, že môžeme sponzorovať toto podujatie, ktoré predstavuje naše najnovšie inovácie podporujúce rozvoj v oblasti produkcie digitálnej textilnej tlače. Naši klienti sa tešia na obchodné príležitosti otvorené vďaka našim cenovo dostupným a ľahko použiteľným systémom, ktoré konzistentne a opakovane prinášajú vysokokvalitné výsledky. Ich technológia typu plug-and-play podporuje rýchlu a vysokokvalitnú výrobu personalizovaných predmetov na objednávku pre prevádzky všetkých veľkostí. Je nám potešením zdieľať nápady, ako môže byť práve flexibilita výroby inšpiráciou pre kreativitu.”

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159