Spoločnosť Ricoh Europe získala dve ocenenia BLI 2023 Software Pick od spoločnosti Keypoint Intelligence
08.12.2022

Spoločnosť Ricoh Europe získala dve ocenenia BLI 2023 Software Pick od spoločnosti Keypoint Intelligence

Ricoh Slovakia, Bratislava, 8. decembra 2022 – Ricoh oslavuje ocenenie od spoločnosti Keypoint Intelligence, keď získal dve ocenenia Buyers Lab (BLI) 2023 Software Pick Awards.

BLI Software Picks oceňujú inovácie, ktoré v rozsiahlych laboratórnych testoch spoločnosti Keypoint Intelligence dosiahli najvyššie skóre za predchádzajúcich 12 mesiacov. 

RICOH Smart Integration bol vyhlásený za víťaza v kategórii Vynikajúca technológia pracovného toku MFP (multifunkčných zariadení). RICOH Smart Integration je platforma, ktorá poskytuje cloudové aplikácie a integráciu pracovného toku dokumentov medzi zariadeniami. Ľahko použiteľné aplikácie prepájajú MFP a ďalšie inteligentné produkty a zariadenia Ricoh s populárnymi cloudovými službami tretích strán, takže dôležité informácie a dokumenty sú neustále dostupné.

Spoločnosť Keypoint Intelligence uznala inteligentné integračné riešenia RICOH pre:

  • optimalizáciu obchodných procesov, ktoré sa prelínajú so zariadeniami Ricoh
  • zabezpečenie bezproblémovej integrácie so širokou škálou cloudových služieb

RICOH Streamline NX v3 bol vyhlásený za víťaza v kategórii Vynikajúca platforma na správu a riadenie tlačového prostredia a pracovných postupov. RICOH Streamline NX v3 je výkonný jednotný modulárny balík, ktorý poskytuje centralizovanú správu zariadení, skenovanie a bezpečnú tlač. Využíva plošný prístup k riešeniu potrieb procesov súvisiacich s dokumentmi.

Spoločnosť Keypoint Intelligence ocenila RICOH Streamline NX v3 za:

  • silnú kombináciu monitorovania a správy zariadení, ako aj funkcie automatizácie skenovania / digitalizácie
  • udržiavanie bezpečnosti údajov bez toho, aby sa vytváralo ťažkopádne prostredie pre koncového používateľa

Harald List, riaditeľ produktového manažmentu pre región EMEA, Marketing EMEA, hovorí: „Zákazníci oprávnene požadujú najpokročilejšiu technológiu pracovného toku tlače, ako aj väčšiu schopnosť spravovať a optimalizovať svoje tlačové prostredie. Tieto ocenenia svedčia o našom prístupe k zákazníkom, chuti inovovať a odhodlaní viesť zmeny, ktoré uvoľňujú ľudský potenciál prostredníctvom sily a možností technológií.“

Viac informácií o produktoch a službách Ricoh nájdete na www.ricoh.sk.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá: 

Monika Pravdová

Marketing Executive

RICOH Slovakia s.r.o.

E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk

Mobile: +421 948 461 159

www.facebook.com/RicohSlovakia/

https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/

https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/

www.ricoh.sk