Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Ricoh získal umiestnenie v tohtoročnej správe Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe

Ricoh Europe, Londýn, 8. marec 2021 - Spoločnosť Ricoh oznamuje, že ju spoločnosť Gartner, Inc. vo februári zaradila do svojej tohtoročnej správy Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe*. Je to už tretí rok v rade, čo je spoločnosť Ricoh ocenená v správe Magic Quadrant.

Na základe kritérií hodnotiacich úplnosť vízie a schopnosť realizácie v oblasti riadených služieb na pracovisku (MWS) hodnotila spoločnosť Gartner vrátane spoločnosti Ricoh celkovo 19 poskytovateľov. Výsledkom bolo, že sa Ricoh umiestnil v rebríčku správy Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe.

„Gartner definuje riadené služby na pracovisku (MWS - managed workplace services) ako jednu zo súčastí trhu IT outsourcingu (ITO). MWS zahŕňajú tradičný outsourcing koncových používateľov (EUO - end-user outsourcing), ako aj nové služby digitálneho pracoviska, ktoré koncovým používateľom poskytujú cloudovú, automatizovanú a integrovanú podporu. Ich základom je poskytovanie skúseností z digitálneho pracoviska koncovým používateľom tak, aby mohli organizácie využívať svoju digitálnu zručnosť vo vývoji nových služieb digitálneho podnikania. Cieľom je podporiť angažovanosť a pohotovosť zamestnancov prostredníctvom lepšieho spotrebiteľského pracovného prostredia a súčasne optimalizovať náklady.“

Spoločnosť Ricoh v súvislosti s MWS ponúka štyri piliere služieb, ktoré pozostávajú z inteligentného pracoviska, umelej inteligencie a automatizácie, monitorovania digitálnych skúseností a kybernetickej bezpečnosti. Počas pandémie COVID-19 zamerala spoločnosť Ricoh svoj marketing cielene na potrebu umožnenia práce na diaľku, automatizáciu procesov, využívanie cloudu a zabezpečenie inteligentného a bezpečného pracoviska vďaka podpore funkcie zero-touch.

David Mills, generálny riaditeľ Ricoh Europe, hovorí: „Je pre nás obrovskou cťou, že už tretí rok po sebe sa nám dostalo uznania od spoločnosti Gartner. IT a ďalšie digitálne služby, ktoré poskytujeme našim klientom, tvoria v súčasnosti viac ako štvrtinu nášho svetového predaja. Tešíme sa na to, že v nasledujúcich rokoch nadviažeme na tento úspech prostredníctvom prirodzeného, ako aj akvizičného rastu, a zároveň pomôžeme klientom na ich ceste digitálnej transformácie.“

Alberto Mariani, senior viceprezident pre kancelárske služby Ricoh Europe, dodáva: „Veríme, že spoločnosť Ricoh sa opätovne umiestnila v správe Magic Quadrant spoločnosti Gartner vďaka nášmu neochvejnému zameraniu na obchodné priority zákazníkov. Podporujúc zmenu v pracovnej kultúre zákazníkov s cieľom zvýšiť organizačnú a individuálnu agilitu, môžeme byť hrdí na to, že poskytujeme komplexné a flexibilné služby.“

Kliknite sem a stiahnite si bezplatnú kópiu správy Gartner Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe pre rok 2021.

*Gartner „Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe“, autor: David Groombridge, Claudio Da Rold, Daniel Barros, Alexandra Chavez a Katja Ruud (február 2021).

Prehlásenie spoločnosti Gartner
Spoločnosť Gartner nepodporuje žiadneho dodávateľa, produkt alebo službu uvedenú v jeho výskumných publikáciách a neodporúča používateľom technológií, aby si vyberali výhradne dodávateľov s najvyšším hodnotením alebo kvôli inému označeniu. Výskumné publikácie Gartner pozostávajú z názorov výskumnej organizácie Gartner a nemali by sa interpretovať ako faktické vyhlásenia. Spoločnosť Gartner sa zrieka všetkých záruk, výslovných alebo implicitných, týkajúcich sa tohto výskumu, vrátane akýchkoľvek záruk predajnosti alebo spôsobilosti na konkrétny účel.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159