27.03.2024

Ricoh bol štvrtý rok po sebe zaradený spoločnosťou Gartner® do Magic Quadrant™ 2024 pre outsourcingové služby digitálnych pracovísk

Ricoh Slovakia, Bratislava, 26. marca 2024 - Spoločnosť Gartner, Inc. umiestnila Ricoh vo svojej správe Magic Quadrant 2024 pre Outsourced Digital Workplace Services (ODWS). Spoločnosť Gartner ocenila Ricoh na trhu ODWS už štvrtý rok po sebe. 

Gartner definuje trh ODWS ako schopnosti požadované od poskytovateľa služieb, ktorý dodáva konzultačné, implementačné alebo podporné služby koncovým používateľom technológií, ktorí využívajú koncové zariadenia alebo aplikácie na vykonávanie obchodnej činnosti. 

Spoločnosť Gartner hodnotila poskytovateľov na základe špecifických kritérií, komplexnosti vízie a schopnosti realizácie v oblasti ODWS. Ricoh je jednou z 18 spoločností, ktoré sa umiestnili v tomto Magic Quadrant. 

Ricoh positioned by Gartner® in its 2024 Magic Quadrant™ for Outsourced Digital Workplace Services for fourth consecutive year

Ricoh podporuje hybridné pracoviská svojich zákazníkov po celom svete prostredníctvom širokej škály riešení od služieb správy pracoviska až po správu dokumentov a automatizáciu administratívnych procesov. Jej integrované portfólio spája fyzické pracovné priestory, virtuálne priestory na spoluprácu a vzdialené pracovné sily, umožňuje tímom bez problémov sa spájať, spolupracovať a tvoriť, nech sa nachádzajú kdekoľvek. 

Takahiro Irisa, Senior Corporate Officer a prezident Ricoh Digital Services Business Unit, Ricoh Company, Ltd., hovorí: "To, že nás spoločnosť Gartner opäť uznala v tomto Magic Quadrant™, podľa nás potvrdzuje náš záväzok vytvárať pracovné priestory, ktoré sú pre ľudí prvoradé, zlepšujú podnikanie a inšpirujú individuálny potenciál. 

Neustále investujeme do našich digitálnych služieb a technológií, aby sme prispôsobili naše riešenia vyvíjajúcim sa potrebám zákazníkov, preto sme obzvlášť hrdí na toto uznanie, ktoré podľa nás podčiarkuje efektívnosť našich ponúk. Tešíme sa, že na tomto uznaní budeme môcť stavať, pretože naďalej podporujeme skúsenosti na pracovisku, automatizáciu procesov a technologické inovácie, ktoré umožňujú ľuďom uspieť v práci." 

20240325 Ricoh positioned by Gartner® in its 2024 Magic Quadrant™ for Outsourced Digital Workplace Services for fourth consecutive year

Stiahnite si bezplatnú kópiu štúdie Gartner® Magic Quadrant™ 2024 pre outsourcingové služby digitálneho pracoviska.

Správy Magic Quadrant spoločnosti Gartner sú vyvrcholením dôsledného, na faktoch založeného výskumu na konkrétnych trhoch. Poskytovatelia sú zaradení do štyroch kvadrantov: Lídri, vyzývatelia, vizionári a strategickí hráči. Výskum vám umožňuje získať maximum z analýzy trhu v súlade s vašimi jedinečnými obchodnými a technologickými potrebami. 

Vyhlásenie spoločnosti 

Gartner Spoločnosť Gartner neschvaľuje žiadneho dodávateľa, produkt alebo službu, ktoré uvádzajú vo svojich odborných publikáciách a neodporúča používateľom technológií, aby si vyberali len dodávateľov s najvyšším hodnotením alebo iným označením. Výskumné publikácie spoločnosti Gartner pozostávajú z názorov výskumnej organizácie Gartner a nemali by sa chápať ako vyhlásenia o faktoch. Spoločnosť Gartner sa v súvislosti s týmto výskumom zrieka všetkých záruk, či už vyjadrených alebo predpokladaných, vrátane záruk predajnosti alebo vhodnosti na konkrétny účel. 

Gartner, Magic Quadrant for Outsourced Digital Workplace Services (Magický kvadrant pre externe poskytované služby digitálneho pracoviska), autor: Analytik(i): Karl Rosander, Biswajit Maity, Matt Baldino, Andrea Lanzavecchia a Daniel Barros, publikované 11. marca 2024. 

Správa na rok 2022 nahradila tri regionálne Magic Quadrants pre Severnú Ameriku, Európu a Áziu/Tichomorie s názvom Magic Quadrant for Managed Workplace Services. 

GARTNER je registrovaná ochranná známka a značka služieb spoločnosti Gartner a Magic Quadrant sú registrované ochranné známky spoločnosti Gartner, Inc. a/alebo jej pobočiek v USA a na medzinárodnej úrovni a sú tu použité so súhlasom. Všetky práva sú vyhradené.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh je popredným poskytovateľom integrovaných digitálnych služieb a riešení pre tlač a spracovanie obrazu, ktoré sú navrhnuté na podporu digitálnej transformácie pracovísk, pracovných priestorov a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Ricoh so sídlom v Tokiu pôsobí celosvetovo a oslovuje zákazníkov v približne 200 krajinách a regiónoch, pričom sa opiera o odborné vedomosti, technológie a organizačné schopnosti, ktoré sa rozvíjali počas 85-ročnej histórie spoločnosti. Vo finančnom roku, ktorý sa skončil v marci 2023, dosiahla skupina Ricoh celosvetový obrat 2 134 miliárd jenov (približne 16,0 miliárd USD).

Poslaním a víziou spoločnosti Ricoh je umožniť jednotlivcom nájsť naplnenie prostredníctvom práce tým, že pochopíme a zmeníme spôsob, akým ľudia pracujú, aby sme mohli uvoľniť ich potenciál a kreativitu a realizovať udržateľnú budúcnosť

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.ricoh.sk. 

© 2023 RICOH COMPANY, LTD.Všetky práva vyhradené. Všetky uvedené názvy produktov sú ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá:
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk
Mobile: +421 948 461 159
www.facebook.com/RicohSlovakia/ 
https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/
https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/
www.ricoh.sk