homeback to menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Ricoh predstaví na veľtrhu Hunkeler Innovationdays 2023 automatizované nezávislé riešenie pre príjem tlačových úloh

Cloudová aplikácia pre tlač na požiadanie, ktorá poskytuje flexibilitu a prehľad, bude predstavená na Hunkeler Innovationdays 2023

Ricoh Europe, Londýn, 9. februára 2023Ricoh predstaví svoju najnovšiu technológiu produkčného workflow - RICOH TotalFlow™ Producer - vyvinutú na riešenie hlavných výziev workflow pri príjme a príprave tlačových úloh. Bude predstavená na veľtrhu Hunkeler Innovationdays 2023, ktorý sa uskutoční od 27. februára do 2. marca na výstavisku Messe Lucerne vo švajčiarskom Luzerne. 

TotalFlow Producer, ktorý bude po prvýkrát predstavený verejnosti, presúva tlačové úlohy z viacerých zdrojov na konsolidované miesto v cloude a poskytuje možnosť zobrazenia a úpravy úloh, a to všetko v ľahko použiteľnom, nákladovo efektívnom a chyby redukujúcom riešení, ktoré je úplne nezávislé od dodávateľa pre bezproblémovú integráciu do existujúcich klientskych prostredí. 

TotalFlow Producer will be demonstrated at Hunkeler Innovationdays 2023
TotalFlow Producer bude predstavený na Hunkeler Innovationdays 2023

TotalFlow Producer umožňuje používateľom:  
  • Automatizovať odosielanie a konsolidáciu úloh pochádzajúcich z viacerých zdrojov, ako sú e-mail, služby prenosu súborov z webu do tlače. 
  • Aktivujte funkciu automatickej predtlačovej kontroly, ktorá pomáha identifikovať problémy so súbormi vrátane chýbajúcich fontov, nepresnej veľkosti stránky, zlého rozlíšenia obrázkov, nesprávnej farby a ďalších. To pomáha interným a komerčným poskytovateľom tlačových služieb (PSP) odstrániť chyby, znížiť počet nákladných opätovných tlačí, ušetriť drahocenný čas a zlepšiť úroveň služieb klientom.  
  • Zlepšiť celkovú klientsku skúsenosť poskytnutím personalizovaného portálu na odosielanie úloh, kde je možné zobraziť stav úlohy. Jednoduchý obojsmerný spôsob komunikácie v rámci portálu odstráni potrebu časovo náročných následných interakcií po zadaní zákazky.

Eef de Ridder, viceprezident Graphic Communications Group, Ricoh Europe, hovorí: "Vďaka umiestneniu TotalFlow Producer v RICOH TotalFlow™ Cloude môžeme uspokojiť rastúce potreby našich klientov na zlepšenie bezpečnosti dát, efektivity, škálovateľnosti a cenovej dostupnosti bez toho, aby sme potrebovali drahú IT infraštruktúru alebo odborné znalosti."

TotalFlow Producer bude k dispozícii prostredníctvom ročného predplatného a od leta 2023 bude ponúkať bezplatné skúšobné verzie.

Spolu s TotalFlow Producer bude Ricoh prezentovať dve svoje riešenia, ktoré sú nezávislé voči dodávateľom a ktoré umožňujú tlačiarňam naplno rozvinúť potenciál ich podnikania. Ricoh Supervisor™, prvá SaaS aplikácia spoločnosti Ricoh pre výrobné pracovné postupy, zhromažďuje prevádzkové údaje a vizualizuje ich na webových informačných paneloch s cieľom optimalizovať využitie zariadení a priepustnosť prevádzky. 

Ricoh ProcessDirector™, podporujúci kontinuálne a hárkové tlačiarne, je navrhnutý tak, aby automatizoval pracovné postupy založené na údajoch. A ocenená integrácia medzi Ricoh ProcessDirector a Ricoh Supervisor poskytuje pokročilý prehľad až na úroveň dokumentov vrátane prehľadu o objeme výroby. Ricoh tiež predvedie najnovšiu integráciu medzi systémom Ricoh Supervisor a zariadením Hunkeler na predprípravu a následnú konečnú úpravu, ktorá zhromažďuje štatistické údaje o zariadeniach a následne ich ilustruje, aby pomohla identifikovať spôsoby zvýšenia efektívnosti.

Okrem svojich aktivít na výstavnej ploche bude Ricoh prezentovať inovácie v oblasti automatizácie pracovných postupov v prostredí digitálnej tlače na odbornej konferencii DOXNET, ktorá sa bude konať 28. februára v rámci Hunkeler Innovationdays.

Viac informácií o produkte RICOH TotalFlow Producer nájdete na tejto stránke.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159