Ricoh predstaví na veľtrhu Hunkeler Innovationdays 2023 automatizované nezávislé riešenie pre príjem tlačových úloh
09.02.2023

Ricoh predstaví na veľtrhu Hunkeler Innovationdays 2023 automatizované nezávislé riešenie pre príjem tlačových úloh

Cloudová aplikácia pre tlač na požiadanie, ktorá poskytuje flexibilitu a prehľad, bude predstavená na Hunkeler Innovationdays 2023

Ricoh Europe, Londýn, 9. februára 2023Ricoh predstaví svoju najnovšiu technológiu produkčného workflow - RICOH TotalFlow™ Producer - vyvinutú na riešenie hlavných výziev workflow pri príjme a príprave tlačových úloh. Bude predstavená na veľtrhu Hunkeler Innovationdays 2023, ktorý sa uskutoční od 27. februára do 2. marca na výstavisku Messe Lucerne vo švajčiarskom Luzerne. 

TotalFlow Producer, ktorý bude po prvýkrát predstavený verejnosti, presúva tlačové úlohy z viacerých zdrojov na konsolidované miesto v cloude a poskytuje možnosť zobrazenia a úpravy úloh, a to všetko v ľahko použiteľnom, nákladovo efektívnom a chyby redukujúcom riešení, ktoré je úplne nezávislé od dodávateľa pre bezproblémovú integráciu do existujúcich klientskych prostredí. 

TotalFlow Producer will be demonstrated at Hunkeler Innovationdays 2023
TotalFlow Producer bude predstavený na Hunkeler Innovationdays 2023

TotalFlow Producer umožňuje používateľom:  

  • Automatizovať odosielanie a konsolidáciu úloh pochádzajúcich z viacerých zdrojov, ako sú e-mail, služby prenosu súborov z webu do tlače. 
  • Aktivujte funkciu automatickej predtlačovej kontroly, ktorá pomáha identifikovať problémy so súbormi vrátane chýbajúcich fontov, nepresnej veľkosti stránky, zlého rozlíšenia obrázkov, nesprávnej farby a ďalších. To pomáha interným a komerčným poskytovateľom tlačových služieb (PSP) odstrániť chyby, znížiť počet nákladných opätovných tlačí, ušetriť drahocenný čas a zlepšiť úroveň služieb klientom.  
  • Zlepšiť celkovú klientsku skúsenosť poskytnutím personalizovaného portálu na odosielanie úloh, kde je možné zobraziť stav úlohy. Jednoduchý obojsmerný spôsob komunikácie v rámci portálu odstráni potrebu časovo náročných následných interakcií po zadaní zákazky.

Eef de Ridder, viceprezident Graphic Communications Group, Ricoh Europe, hovorí: "Vďaka umiestneniu TotalFlow Producer v RICOH TotalFlow™ Cloude môžeme uspokojiť rastúce potreby našich klientov na zlepšenie bezpečnosti dát, efektivity, škálovateľnosti a cenovej dostupnosti bez toho, aby sme potrebovali drahú IT infraštruktúru alebo odborné znalosti."

TotalFlow Producer bude k dispozícii prostredníctvom ročného predplatného a od leta 2023 bude ponúkať bezplatné skúšobné verzie.

Spolu s TotalFlow Producer bude Ricoh prezentovať dve svoje riešenia, ktoré sú nezávislé voči dodávateľom a ktoré umožňujú tlačiarňam naplno rozvinúť potenciál ich podnikania. Ricoh Supervisor™, prvá SaaS aplikácia spoločnosti Ricoh pre výrobné pracovné postupy, zhromažďuje prevádzkové údaje a vizualizuje ich na webových informačných paneloch s cieľom optimalizovať využitie zariadení a priepustnosť prevádzky. 

Ricoh ProcessDirector™, podporujúci kontinuálne a hárkové tlačiarne, je navrhnutý tak, aby automatizoval pracovné postupy založené na údajoch. A ocenená integrácia medzi Ricoh ProcessDirector a Ricoh Supervisor poskytuje pokročilý prehľad až na úroveň dokumentov vrátane prehľadu o objeme výroby. Ricoh tiež predvedie najnovšiu integráciu medzi systémom Ricoh Supervisor a zariadením Hunkeler na predprípravu a následnú konečnú úpravu, ktorá zhromažďuje štatistické údaje o zariadeniach a následne ich ilustruje, aby pomohla identifikovať spôsoby zvýšenia efektívnosti.

Okrem svojich aktivít na výstavnej ploche bude Ricoh prezentovať inovácie v oblasti automatizácie pracovných postupov v prostredí digitálnej tlače na odbornej konferencii DOXNET, ktorá sa bude konať 28. februára v rámci Hunkeler Innovationdays.

Viac informácií o produkte RICOH TotalFlow Producer nájdete na tejto stránke.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá: 

Monika Pravdová

Marketing Executive

RICOH Slovakia s.r.o.

E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk

Mobile: +421 948 461 159

www.facebook.com/RicohSlovakia/

https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/

https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/

www.ricoh.sk