homeback to menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Ricoh na Hunkeler Innovationdays zdôrazní všestrannosť a flexibilitu aplikácií atramentovej tlače

Nadšenie návštevníkov pre tlač podporia živé, vysokokvalitné direct maily, časopisy, brožúry a plagáty

Ricoh Europe, Londýn, 14. februára 2023 – Návštevníci stánku spoločnosti Ricoh budú môcť na veľtrhu Hunkeler Innovationdays 2023, Messe Luzern, vo Švajčiarsku, od 27. februára do 2. marca, vidieť vynikajúce farby, jemné gradienty a ostrý text vďaka špičkovej atramentovej technológii Ricoh.

Postery, ako je tento, od prestížneho automobilového fotografa Jamesa Lipmana, sa budú priamo tlačiť na zariadení Pro VC70000e.
Postery, ako je tento, od prestížneho automobilového fotografa Jamesa Lipmana, sa budú priamo tlačiť na zariadení Pro VC70000e.

Na stánku sa budú priamo tlačiť plagáty prestížnych automobilov vrátane Bentley, Rolls Royce a Porsche, ktoré nafotografoval renomovaný automobilový fotograf James Lipman. Budú tlačené na Burgo EVO Next Satin novým zariadením Pro VC70000e, ktoré sa na veľtrhu predstaví verejnosti.

Medzi ďalšie aplikácie, ktoré bude možno vidieť na stánku Ricoh vyrobené pomocou technológie Pro™ VC70000 Series, budú patriť:
  • 32-stranový módny časopis Colour Creative, tlačený na Fedrigoni Freelife Symbol Gloss, ktorý prezentuje vysokú kvalitu obrazu a bohatú reprodukciu farieb
  • 24-stranová svadobná fotokniha na UPM Digital Finesse Premium, presne zachytávajúca vzácne okamihy
  • 94-stránková kniha Cult of Porsche s výnimočne krásnymi zábermi značky vysokovýkonných automobilov na obálke Arctic G-Print Smooth 250 g/m2 a textových stranách 200 g/m2

Sander Sondaal, riaditeľ predaja komerčnej tlače, Graphic Communications, Ricoh Europe, hovorí: " Konkurencieschopné komerčné tlačiarne si musia byť isté, že môžu povedať áno toľkým zákazkám, koľkým je to možné, bez ohľadu na výber aplikácie, veľkosť nákladu alebo rôznorodosť materiálu. Portfólio atramentových tlačiarní Ricoh dokáže zvládnuť tieto základné prevádzkové požiadavky a zároveň prináša vysokokvalitné textové a obrazové výsledky, ktoré prinášajú pôsobivú tlač vzbudzujúcu pozornosť. Dôvera, že kvalita je nepretržito opakovateľná, je tiež základom pre sebavedomé rozširovanie služieb.
"Na Hunkeler Innovationdays návštevníci uvidia aj niekoľko úžasných príkladov toho, čo dokáže vytvoriť pripravované hárkové tlačové zariadenie ProTM Z75 B2, známe aj ako "drak", ako aj brožúru so sedlovou väzbou, ktorá ukazuje všestrannosť a kvalitu kompaktného monochromatického zariadenia ProTM V20100. K dispozícii bude aj niekoľko inšpiratívnych ukážok na báze tonera z našej vlajkovej lode farebných hárkových tlačiarní, oceňovaného zariadenia ProTM C9200."

Ak sa chcete stretnúť so špecialistom spoločnosti Ricoh na kontinuálne podávanie, navštívte stránku https://www.ricoh-europe.com/campaigns/hid23.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159