Ricoh Europe spolupracuje so spoločnosťou Zebra, a tak poskytne zákazníkom jednotný zdroj pre tlačiarne štítkov aj ich servis
20.01.2021

Ricoh Europe spolupracuje so spoločnosťou Zebra, a tak poskytne zákazníkom jednotný zdroj pre tlačiarne štítkov aj ich servis

Ricoh Europe, Londýn, 20. január 2021Spoločnosť Ricoh Europe podpísala dohodu so spoločnosťou Zebra Technologies, aby svojim zákazníkom v oblasti riadených tlačových služieb, zabezpečila jediné kontaktné miesto pre všetky požiadavky v rámci tlače štítkov.

Spoločnosť Ricoh Europe využije svoje overené a rozšírené servisné schopnosti a rozsiahlu servisnú sieť z EMEA na podporu existujúcich modelov zariadení na tlač štítkov spoločnosti Zebra, kdekoľvek sa nachádzajú. Táto spolupráca je nastavená tak, aby z nej profitovali hlavne logistika, maloobchod, zdravotníctvo aj výrobné podniky.
Tlačiarne štítkov - etikiet sú pre každodenné obchodné procesy rozhodujúce. Štítky s čiarovými kódmi a štítky RFID identifikujú výrobky a zásielky, čím umožňujú ich sledovanie po celom svete. Spolupráca so spoločnosťou Zebra zabezpečí spoločnosti Ricoh Europe ešte väčší prehľad a spoluprácu so zákazníkmi prostredníctvom monitorovania a reportov.
David Mills, generálny riaditeľ spoločnosti Ricoh Europe, hovorí: „Z tohto oznámenia budú mať značný úžitok naši zákazníci v oblasti riadených tlačových služieb. Okrem opätovného potvrdenia našej pozície ako spoločnosti poskytujúcej digitálne služby táto spolupráca dokazuje, že podporujeme klientov v zjednocovaní svojich prostredí s cieľom zabezpečiť plynulejšie a efektívnejšie spôsoby práce.“
Viac informácií nájdete na www.ricoh.sk.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá: 

Monika Pravdová

Marketing Executive

RICOH Slovakia s.r.o.

E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk

Mobile: +421 948 461 159

www.facebook.com/RicohSlovakia/

https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/

https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/

www.ricoh.sk