homeback to menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Prečo bol čas začať rozlišovať už predvčerom

Caroline Bright, SVP Marketing EMEA, Ricoh Europe

Ricoh Europe, Londýn, 23. september 2020 – Ach, ten dôveryhodný poskytovateľ komplexných riešení, ktorý vie zabezpečiť všetky vaše potreby dnes aj v budúcnosti. A ako požiadavky prichádzajú, sú jeho tvrdenia viac a viac prehnané.
Why the time to start targeting was the day before yesterday

Kým nás niektorí marketéri donútia veriť, že práve ich spoločnosti môžu zabezpečiť všetko pre všetkých ľudí, zvyčajne nejde o nič viac ako o neohrabaný pokus získať peniaze od podnikov akejkoľvek veľkosti, štruktúry alebo presvedčenia. Irónia spočíva v tom, že pevne stojíme v ére personalizácie. Napriek tomu, generická strategická hra, ktorú neustále počúvame od marketingových oddelení, pripomína šušťanie starej vyťahanej siete hodenej tak ďaleko, ako sa dá. A toto sa nikdy nemalo stať skutočnosťou. V najhoršom prípade to malo vyvrcholiť ako prejav menšej informovanosti uplynulého obdobia.

Znie to jasne a samozrejme, pretože to tak je, no aj tak sa zdá, že je na to potrebné neustále poukazovať: spoločnosti sa musia na klientov zameriavať inteligentne – ak nie podľa osobnosti alebo profilu, tak potom prinajmenšom podľa ich veľkosti. Prihovárať sa všetkým je ako hovoriť s nikým.

Osobné rozhorčenie, ktoré ma sprevádza počas celej mojej kariéry (a o ktorom som presvedčená, že sa ho nikdy nezbavím), sa prejaví, keď vidím ako sú malé a stredné firmy spájané dokopy. Poskytovateľa zdravotnej starostlivosti a spoločnosť poskytujúcu finančné služby by ste neoslovili naraz a s rovnakými taktikami a stratégiou, tak prečo by ste mali takýto prístup zvoliť pri hľadaní nového biznisu pri subjektoch, ktoré majú päť, respektíve 500 zamestnancov? Aj keď, samozrejme, budú mať niektoré črty spoločné (koniec koncov, nikto nemá rád dážď počas dovolenky), sú to VEĽMI odlišné skupiny. Takýto prístup sa stáva ešte nezodpovednejším – a hraničí s urážaním – ak sú tieto firmy hádzané do jedného vreca.

Zoberte si posledný výskum, ktorý sme v Ricoh Europe podnikli. Okrem iného náš prieskum medzi viac ako 3000 pracovníkmi v kanceláriách dokázal, že v európskych malých firmách je o 42% vyššia pravdepodobnosť straty zamestnancov kvôli technologickým problémom pri práci na diaľku. Tak prečo by ste s týmito firmami jednali rovnako? Odpoveďou, samozrejme, je, že by ste tak nerobili. 

Nikto sa nikdy necítil výnimočne, ak ho nazvali „obyvateľ“, či „nájomník“. Ďalším zistením je, že e-maily začínajúce oslovením „Vážený pán/pani“ nebudú nikdy také osobné ako slová od starého priateľa. Ľudia z oblasti marketingu, vyhraďte si čas na pochopenie svojich klientov, ktokoľvek a kdekoľvek ste.

Kliknite sem a zistite, ako môže spoločnosť Ricoh pomôcť vášmu malému podniku vytvoriť inteligentné a bezpečné pracovisko.

Zdroj: Caroline Bright, LinkedIn

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159