homeback to menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Oslava našich narodenín (a záväzok k naplneniu prostredníctvom práce)

Nicola Downing, generálna riaditeľka, Ricoh Europe

Ricoh Europe, Londýn, 19. januára 2023 - Pokiaľ ide o biznis motto roku 2022, "ľudia na prvom mieste" si určite zabezpečilo pódiové umiestnenie. Ako väčšina trendových slovných spojení, aj toto znenie by mohlo byť nespravodlivo odmietnuté ako neumelá firemná reč, pretože sa príliš často používa a ľahko sa vyslovuje, ale ťažko dokazuje. Vzhľadom na nepochybný význam toho, že ľudia sú na prvom mieste, by to bola škoda pre všetkých.

Oslava našich narodenín (a záväzok k naplneniu prostredníctvom práce)

V spoločnosti Ricoh ideme ešte o krok ďalej a snažíme sa našim ľuďom pomôcť dosiahnuť pocit naplnenia prostredníctvom práce. Kľúčom k tomu je vytváranie podmienok a oslava úspechu.

V pondelok 6. februára si pripomíname 87. narodeniny - deň, ktorý bude celý o našich ľuďoch. Ako vždy ho oslávime udalosťou, ktorú nazývame Foundation Day - teda Dňom výročia, keď Kiyoshi Ichimura založil spoločnosť, ktorú dnes poznáme pod názvom Ricoh. Oslavujeme po celom svete, aby sme si pripomenuli tento historický deň a znovu sa spojili s našimi základnými hodnotami (to, čo nazývame náš zakladateľský duch). Patria sem naše tri lásky: miluj svojho blížneho, miluj svoju krajinu a miluj svoju prácu. Tento rok kladieme naplnenie prostredníctvom práce do popredia a do centra našich osláv.
Nie je žiadnym tajomstvom, že keď ľudia nachádzajú naplnenie prostredníctvom práce, môže sa uvoľniť množstvo nevyužitej kreativity. To im umožňuje širšie premýšľať o tom, ako ich práca súvisí so spoločnosťou, čo podporuje zmýšľanie, v ktorom sú ľudia na prvom mieste. Je to dobrá správa aj pre zákazníkov, pretože väčší pocit úspechu a sebarealizácie zamestnancov znamená ešte lepšiu úroveň služieb, podpory a spokojnosti.

V priebehu rokov naši ľudia prišli s množstvom inovatívnych nápadov, ktoré sa stali riešeniami vyvinutými spoločnosťou Ricoh. Patrí medzi ne použitie našej technológie fotoválcov z kopírovacích strojov a tlačiarní na vývoj článkov na zber energie, ktoré dokážu generovať energiu v oblastiach so slabým osvetlením, čím sa eliminuje potreba výmeny batérií. Ďalší príklad pochádza z našej hlavnej atramentovej technológie, vďaka ktorej spoločnosť Ricoh vyvíja 3D biotlačiarne, ktoré dokážu veľmi presne ukladať živé bunky vrstvu po vrstve, pričom vykonávajú potenciálne život zachraňujúce práce v oblasti výskumu liekov a chorôb s využitím iPS buniek. V týchto príkladoch naši ľudia videli príležitosti na riešenie problémov uplatnením svojich odborných znalostí v oblastiach mimo ich každodennej práce. To by sa nemohlo stať bez pracovného prostredia, v ktorom sa podporuje kreativita a inovatívne myslenie, nehovoriac o odhodlaní vysoko odborne zdatných ľudí.

Pokiaľ ide o snahu zabezpečiť pocit naplnenia, dôležitú úlohu zohrávajú riadiaci pracovníci firiem. Na nich musí spočívať zodpovednosť za vytváranie priestoru, v ktorom sa môže rozvíjať inovatívne myslenie. Vzhľadom na to, že potenciálom sú spokojnejší ľudia, vyššie zisky a zdravšie pracovné prostredie, je v stávke príliš veľa.

Naplnenie prostredníctvom práce zohralo úlohu aj v našej celoeurópskej kampani Leading Change at Work. Ide o náš spoločný záväzok pomáhať firmám odstraňovať digitálne prekážky s cieľom urýchliť rast a vytvoriť bezproblémové pracovné miesta. Aktivity kampane sú postavené na našom poskytovaní na mieru šitých a škálovateľných riešení, ktoré sa dokážu prispôsobiť tomu, čo zákazníci chcú, a trhom, na ktorých pôsobia. Všetko spočíva v našej schopnosti realizovať zmeny, ktoré uvoľňujú ľudský potenciál prostredníctvom sily a príležitostí technológií. To sa nedá dosiahnuť bez kreatívnej, motivovanej a vnútorne naplnenej pracovnej sily.

Takže na ďalší rok skvelých ľudí, perfektných partnerov a úžasných zákazníkov. Všetko najlepšie k narodeninám!

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159